Nick Jonas konfirmon fejesën me yllin e Bollywood-it

19:58 | 19 Gusht 2018

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kanë konfirmuar se janë të fejuar vetëm pas disa muajsh së bashku.

 

Këngëtarja Texan, dikur pjesë e vëllezërve Jonas dhe Superstar i Bollywoodit, mbajti një ceremoni private në Mumbai të shtunën. Të dy veshën rroba tradicionale indiane.

Future Mrs. Jonas. My heart. My love.

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Fejesa e çifti është përfolur për rreth tre javë, por ata nuk e kanë konfirmuar atë deri tani.

Asnjë datë nuk është shpallur ende për dasmën.

Çifti ndau fotografi identike nga ceremonia në faqet e tyre përkatëse të Instagram, ku Jonas e quajti Chopran “Zonja Jonas e ardhshme”

Prayer, family and loved ones as the foundation to this new chapter. ??

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Shpërndaje në rrjete sociale