Ngjashmëria e pabesueshme e bukurosheve shqiptare me personazhet e Disneyt (Foto)

21:32 | 22 Shkurt 2017

E keni menduar ndonjëherë të krahasoni bukuroshet e showbizit shqiptar, me personazhet e njohura të animuara.

Ky krahasim është bërë në Fun Day me Fatmën, dhe shumë nga vajzat e showbizit shqiptar janë krahasuar me personazhet vizatimorë më të dashura për fëmijë. Rita Ora ka ngjashmërinë me Barbin.

Nora Istrefin me Mulanin, Morena Taraku me Borëbardhën. Luana Vjollca me Aurorën tek Bukuroshja e fjetur. Ndërsa Era Istrefi me Elsën nga Frozen./Arbresh.info

era luana morena nora rita-e1487787712903-780x439-650x358

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara