Nga Meka, Gold AG e bën këtë gjë për Sinan Hoxhën

18:06 | 11 Janar 2019

Derisa po qëndron në Mekë, Gold AG ka bërë një gjë të veçantë për këngëtarin Sinan Hoxha.

Sinan Hoxha ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku tregoi dhuratën që e mori nga Goldi.

Ai ka fotografuar pamje nga Meka, teksa para tij mbante një mobil me imazhin e Sinanit, Andrrës dhe Ansit të vogël.

“Vllai @arianagushi nga Meka allahu ta shperbleft”, ka shkruar Sinani.

Kujtojmë që Gold Ag, gjatë udhëtimit në Medine ka takuar edhe hoxhën dhe humanistin, Halil Kastrati.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara