Ndryshim drastik, nga bionde Marina rikthehet në brune

08:29 | 5 Dhjetor 2020

Ajo është ndër prezantueset që ka arritur majat e suksesit me profesionalitetin e saj.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën, e cila përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale mban të azhurnuar 1.4 milion ndjekësit e saj, shkruan portali arbresh.info

Kësaj radhe, Marina ka ndryshuar drastikisht duke u shfaqur në një brune.

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumtë, me shumicën prej tyre që kanë ngelur të befasuar nga ky ndryshim drastik i prezantueses.

Sidoqoftë kësaj, Marina tashmë drejton emisionin ‘Klanifornia’, nga edhe i ka shkëputur këto imazhe. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara