Moment i sikletshëm, era i fluturon fustanin aktores së njohur (VIDEO)

20:57 | 25 Maj 2017

Ajo ka qenë tepër e zënë me zgjedhjen e veshjes së saj për turneun promovues të filmit të saj më të ri ”Wonder Woman”.

Por është Connie Nielsen pësoi një incident serioz me veshjen e saj këtë të mërkur kur aksidentalisht u zbulua se ishte pa të brendshme në Neë York City, njofton Klan Kosova.

Një gjë të tillë zbuloi moti i ligë, pasi era frynte dhe fluturoi fustanin e aktores 51 vjeçare.

Derisa jepte autografe për tifozët e saj, fustani i saj i kuqrremtë e mashtroi atë!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara