Modelja ruse që “lë kokën” pas Cristiano Ronaldo

01:24 | 14 Nëntor 2017

Cristiano Ronaldo Është padyshim jo vetëm futbollisti më i mirë në botë por edhe një nga meshkujt më të lakmuar nga femrat.

modelja1

Së fundi modelja ruse, Tanya Mityushina, në një intervistë për mediat vendase, ka treguar fiksimin e saj për yllin portugez.

modelja2

24-vjeçarja, modele mjaft e preferuar, me qindra mijëra fansa që e ndjekin në Instagram ka thënë se e admiron portugezin dhe se do të donte shumë të ishte krah tij.

modelja3

Fituesi i Topit të Artë ka pasur një histori të gjatë dashurie me modelen ruse, Irina Shayk.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara