Mirjeta Shala bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

21:48 | 9 Mars 2017

Modelja Mirjeta Shala është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellur në jetë një djalë, shkruan arbresh.info

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Mirjeta, e cila ka postuar një fotografi në të cilën ka shkruar “Mirësevjen te Nëna dhe Babi. Bardh Neza, të duam shumë djali ynë i vogël. 08.03.2017”, ka shkruar ajo përrbri fotos./Arbresh.info

1_1489091338-262318

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara