Miranda Hashani rikthehet me një këngë në bashkëpunim

09:49 | 22 Korrik 2021

Kjo sezonë sjelli bashkëpunime të shumta.

Një i cili pritet të lansohet së shpejti është ai mes Miranda Hashanit, Besiana Qani, Mehmedi Visar Rexhepi dhe  Shkodran Tolaj.

Kjo është bërë e ditur nga këngëtari Shkodran Tolaj, përmes një njoftimi në Facebook.

Kënga është realizuar me videoklip, dhe pritet të publikohet së shpejti./arbresh.info/

 

 

 

Lajmet më të lexuara