Miley Cyrus nuk është shtatzënë

18:24 | 7 Mars 2015

I ati i këngëtares me famë botërore Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, ditë më parë nxiti publikun amerikan kur në profilin e tij në Twitter publikoi një koment interesant,ku thoshte se do të bëhej gjysh,dhe kështu filluan thashethëmet për një shtatëzani të mundëshme të Miley-t me Patrick Schwarzenegger.Mirëpo e gjithë kjo doli të jetë vetëm një shaka,ndoshta këtë babai I Miley-t e ka bërë sepse ka dëshirë vërtetë të bëhet gjysh.

Shpërndaje në rrjete sociale