Meghan Markle feston sot ditëlindjen, kaq vjet ka mbushur

16:18 | 4 Gusht 2021

Meghan Markle feston 40-vjetorin e saj dhe ka shumë për të treguar. Një fëmijëri e shënuar nga divorci i prindërve të saj dhe largimi nga babai i saj, një karrierë si aktore në SHBA, martesa e saj me Harry dhe jeta e saj si dukeshë nën hijen e Buckingham Palace, fillimi i ri në Los Angeles ku e ndan me angazhimet familjare, sociale dhe projektet sipërmarrëse.

Si qershia mbi tortë e kësaj kohe sfiduese, Meghan ka zgjedhur të festojë ditëlindjen e saj të 40-të me stil. Nëse vitin e kaluar ajo ishte përqendruar në intimitet dhe konfidencialitet për shkak të pandemisë, këtë vit ajo do t’i nënshtrohet gëzimit të çmendur pa vendosur kufij në shkëlqim.

Sipas Daily Mail, ajo me sa duket punësoi projektuesin e festave të yjeve (e preferuara e Kim Kardashian dhe Oprah Winfrey) për të organizuar një festë të paharrueshme në mega-vilën e saj Montecito.

Ndër 65 të ftuarit do të ketë edhe disa VIP-a: jo vetëm Oprah por edhe producenti i muzikës David Forster. Për t’i mahnitur ata ofrohen të gjitha llojet e delikatesave. Flitet për një tortë të zbukuruar me lule të freskëta, ëmbëlsira të bëra me produkte vendore dhe verëra. Me pak fjalë, krejt e kundërta e stilit minimal dhe të matur që anëtarët e familjes mbretërore e duan aq shumë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara