Meda dhe Nurteel lansojnë këngën “N’extrem” (VIDEO)

17:12 | 3 Korrik 2017

Këngëtari Mehdin Përgjegjaj-Meda, padyshim që hyn në mesin e artistëve më aktiv për këtë verë.

Vetëm një javë nga lansimi i dy projekteve të reja, Meda solli këngën e tij të re, shkruan lajmi.net

Kësaj radhe, ai erdhi me një bashkëpunim me Nurteel, duke sjellë këngën me titull “N’extrem”.

Burime të Lajmi.net. të afërta me Medën, tregojnë se këngëtari gjatë këtij muaji do të lansojë edhe 4 apo 5 projekte të reja.

Dy këngët e fundit të Medës janë “Shihem Nihem” dhe “Shans nuk ki”, të cilat vetëm një javë nga lansimi kanë marrë mbi 1 milion klikime.

Shpërndaje në rrjete sociale