Me veshje transparente, Enca tregon gjoksin e saj joshës

23:01 | 18 Maj 2021

Artistja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, përherë josh me paraqitjet e saj në publik.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë kështu me fansat postime nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Enca erdhi u shfaq me veshjen e tejdukshme me ngjyrë të zezë, ku zbuloi shumë nga linjat e saj trupore.

Enca për këtë paraqitje ka zgjedhur një bluzë dhe një palë pantallona të shkurtër teksa flokët i ka kapur në pjesën e sipërme të kokës dhe poshtë ka lëshuar një bistekë.

“Me foton e pare ju ndez zjarrin 🔥, me te dyten jua shuaj 👅🧯💦 Behuni gati per veren 2021”, ka shkruar këngëtarja.

Tutje kujtojmë se Enca ka qenë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe ku mbajti të azhurnuar fansat.

“Nashta” në anën tjetër është hiti i fundit që ajo solli, e që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara