Google ADS

Martohet Argjentina Ramosaj

13:18 | 11 Shkurt 2015

Vetëm disa javë më parë i dashuri i propozoi asaj martesë, dhe si duket ajo nuk ka vonuar shumë që ti thotë “PO”.

Në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram me mbishkrimin “Zonja Fetahu”, shihen unazat e martesës.

showbiz4-e1423660700897

Shpërndaje në rrjete sociale