Martohet aktori i njohur kosovar, pamje nga dasma e tij (Foto)

11:57 | 31 Korrik 2017

Drejtor i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zharku një ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë.
Zharku i cili ishte i fejuar me modelen e njohur Monika Uka, mbrëmë janë martuar në një atmosferë shumë të ngrohtë me rrethin e ngushtë të familjes.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një fotografie që ka postuar në profilin e tij në Facebook.

‘Mbrëme, me një atmosferë shumë të ngrohtë dhe me plot dashni nga rrethi i ngushtë familjarë, Monika dhe Unë jemi martuar!!!’, kishte lënë mbishkrim Zharku.

Zharku e Uka kanë marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë e fansat e tyre.

Kujtojmë se Monika shumë shpesh e ka shoqëruar tashmë bashkëshortin e saj në festivale të ndryshme.

arben-zharku_1501491817-6825642

 

Shpërndaje në rrjete sociale