Marina Vjollca publikon çaste intime me Getin

14:50 | 4 Korrik 2020

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Ghetto Geasy, tash e disa vite është i martuar me prezantuesen Marina Vjollca.

Ndonëse përfliten shpesh në mediat rozë për jetën luksoze dhe stilin e tyre të veçantë, shkruan portali arbresh.info

Marina sot filloi ditën me një video, ku shfaqet e shtrirë në shtrat, ndërsa Geti i afrohet dhe i dhuron puthje të zjarrta.

Ajo dukej e lumtur teksa këtë moment vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Kujtojmë se, Marina dhe Geti u martuan në shtator të vitit 2017, ceremonia madhështore e të cilëve përflitet akoma në faqet rozë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale