Marina Vjollca feston ditëlindjen, Luana zgjedh fjalët më të ëmbla për t’a uruar

09:47 | 17 Maj 2023

Moderartorja e njohur, Marina Vjollca sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 33 vjet, të shumta kanë qenë urimet që i ka pranuar moderatorja më rastin e ditëlindjes.

Por njëri ishte më i veçantë, nga motra Luana Vjollca.

Luana i ka dedikuar disa fjalë zemre motrës së saj: “Gëzuar ditëlindjen shoqja më e mirë. Të dua me shpirt dhe zemër gjysma ime.”

Marina dhe Getoar Selimi janë të martuar prej vitesh, dhe janë prindër të vajzës Marget./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale