Marina vë në pah barkun e rrumbullakosur

15:23 | 1 Shtator 2021

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga pushimet.

Marina dhe Getoari ndodhen në ishullin Seychelles, ku po kalojnë kohë vetëm, ata janë të martuar dhe po presin një fëmijë.

Marina,shfaqet e veshur me bikini rozë dhe nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur.

Ajo së fundmi, po është shumë aktive në rrjetet sociale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara