Google ADS

Marina po vazhdon t’i shijoj ditët më të bukura të shtatzënisë

11:24 | 22 Shtator 2021

Prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca, vetëm pak ditë më parë njoftoi se është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, pritet të bëhen prindër për herë të parë, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, ka zgjedhur të publikojë fotografi në Instagram, teksa shihet me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe dhe bezhë, ajo ka theksuar barkun e saj e cila siç shihet është në muajt e fundit.

Komplimentet krahas pozave nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Geti dhe Marina përndryshe janë të martuar që disa vite. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale