Mariah Carey ka shtuar shumë në peshë (FOTO)

18:43 | 17 Gusht 2017

Mariah Carey nuk është më ajo diva e botës për muzikë. Këngëtarja tani është diva e Bryan Tanakas në shtrat.

Mariah është parë dje në New York ku shihet se përsëri ka shtuar peshë.
Këngëtarja e famshme poashtu po merr kritika për veshjen e saj.
Megjithatë çifti duken të lumtur pranë njëri tjetrit dhe se diferenca në moshë nuk po i pengon ata në lidhje.

434f22c100000578-0-image-a-14-1502920708539

434f221500000578-4797442-loved-up-but-mariah-carey-47-and-boyfriend-bryan-tanaka-34-held-m-1-1502954178656

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara