“Makiato” vjen nga Lumi B

18:00 | 12 Qershor 2018

Reperi Lumi B sapo ka publikuar projektin tij më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Makiato” dhe është punuar nga Cekicbeatz dhe Big Bang, ndërsa per klipin është përkujdesur Pink Mooin, shkruan arbresh.info.

Meqë jemi në stinën e verës reperi i njohur është përkujdesur që të sjell një këngë ritmike për adhuruesit e tij./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara