Majkut i ‘fluturojnë’ flokët nga shpejtësia që nget Gjiko veturën

09:30 | 13 Maj 2022

Artistat e estradës sonë shpesh herë shfaqen pranë njëri tjetrit duke kaluar momente së bashku.

Së fundmi dy reperët e njohur, Asdren Gjiko dhe Kastriot Rexha janë shfaqur në veturën e njejtë, shkruan, arbresh.info.

Ka qenë Majk ai që ka postuar një video në InstaStory derisa Gjiko ka qenë duke vozitur dhe në një moment nga shpejtësia e madhe Majkut i fluturojnë edhe flokët.

Dhe, në bazë të pamjeve që kanë sjellur si duket dyshja kanë bashkuar forcat për të sjellur një hit së bashku./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara