Mahniti të gjithë, modelja shfaqet tërheqëse me veshjen e shkurtër

19:08 | 7 Shkurt 2021

Ajo fitoj famë kur u shfaq në serialin e vitit 2019 në seriet e Strictly Come Dancing.

Dhe Saffron Barker krijoj një stuhi me një palë bikine të vogla të lartat dhe një fund të shkurtër të dielën.

20 vjeqarja fiksoi kamerën më nje vështrim interesant dhe më pas ndau fotografitë për 1.8 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Me këto foto të ndara në storiet e Instagramit, modelja ka marrë shumë vëmendje

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara