Google ADS

Luana si një “luaneshë” me fustan të kuq!

19:37 | 26 Dhjetor 2020

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për stilin e saj unik.

Në paraqitjen e radhës ajo është shfaqur me një fustan të kuq, shkruan IndeksOnline.

Si gjithmonë ajo duket në formë perfekte, dhe jo rastësisht ka pranuar lëvdata të shumta.

E tillë është Luana, njejtë sikurse emri që gëzon!

Shpërndaje në rrjete sociale