Leron ka publikuar ‘freestyle-n’ e ri “Pepper Lemon”

09:41 | 10 Qershor 2021

“Pepper Lemon” mban titullin projekti i ri nga Leron .

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Leron, ka publikuar ‘freestyle-n’ e ri.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Bergin Demaj.

Kjo ndërkohë thuhet të jetë inspiruar nga artisti i popullarizuar kanadez, Aubrey Graham, i njohur si Drake.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara