Ledri paralajmëron projektin e ri ndërkombëtar me Eaz dhe Xen

20:10 | 3 Tetor 2018

Hip hop superylli, Ledri Vula, ka paralajmëruar projektin e ri të tij i cili është i dedikuar për treg ndërkombëtar.

Reperi ka publikuar paralajmërimin e projektit, me një vizual mjaft atraktiv.

“Nasty Girl” titullohet projekti dhe vjen si bashkëpunim me reperët Eaz dhe Xen.

Ky projekt është i dedikuar për skenën ndërkombëtare, pasi dy reperët bashkpuntorë janë edhe të njohur në arenën evropiane.

Ledri ishte top yll i kësaj vere me plot katër hite të publikuara.

Ai këtë vit ka synime të mëdha në tregun ndërkombëtar, pasi që shumë yje tjera shqiptare kanë pasur sukses në arenën botërore.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara