Ledina Çelo vjen me poza joshëse

09:17 | 27 Korrik 2021

Këngëtarja shqiptare po shijon ditët në vendlindje.

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri duke bërë ca ditë pushimi në jug të vendit, ndërsa vazhdimisht ka ndarë foto dhe video të ndryshme nga momentet që po kalon atje, shkruan lajmi.net.

Nuk kanë munguar as pozat e shpeshta provokouese për të cila ajo ka marrë vëmendje dhe është komplimentuar tej mase.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara