Kylie Minogue më e dashuruar se kurrë, me të dashurin 7 vite më të ri

15:10 | 3 Korrik 2018

Këngëtarja e njohur, Kylie Minogue di si ta kalojë kohën e saj më të mirë.

Ajo ka treguar me postimet në Instagram dashurinë që ka për të dashurin e ri Paul Solomons. Ai është drejtor krijues i edicionit britanik GQ dhe të dy kanë pozuar duke shkëmbyer puthje e përqafime.

Ai është 7 vjet më i ri se diva e muzikës pop, por dashuria mes tyre është shumë e madhe. Embëlsia e përqafimit të tyre përpara skyline të New York ka mbledhur në pak orë 46 mijë pëlqime./arbresh.info/

I ❤️ NY

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara