Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat me fustanin e shkurtër

13:22 | 13 Nëntor 2020

Kylie Jenner paraqitet mjaft tërheqëse në imazhet e reja.

Kylie Jenner është një ndër emrat më të përmendur të botës së showbizit në mbarë botën, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh komentohet dhe njihet për format trupore por jo vetëm, Kylie është mjaft e njohur edhe për arritjet në botën e biznesit.

Së fundmi Kylie ka sjellë disa imazhe nga seti i ri fotografik për koleksionin e ri festiv, ndërsa pozonte me një fustan ngjyrë të gjelbër që i theksonte linjat trupore tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Lajmet më të lexuara