Kylie Jenner e parezistueshme edhe në borë

21:03 | 6 Dhjetor 2020

Ajo është një nga femrat më të famshme dhe më të pasura në botë.

Çdo pozë e saj komentohet tej mase, ndërsa Kylie Jenner s’e ka problem t’i ekspozojë linjat trupore çka edhe shquhet.

Me veshje prej leopardi, ajo vjen së fumdi me imazhe nga bora, ndërsa duket veç me stil edhe mjaftë e “e nxehtë”.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara