Kryeministri kanadez puthje pasionante me gruan e tij

14:40 | 23 Qershor 2017

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, përveç angazhimeve të tij si një politkan ai ka edhe një jetë të lumtur familjare, shkruan portali Arbresh.info.

Ai është i martuar me Sophie Grégoire Trudeau dhe çifti gëzon një martesë të lumtur.

Por fotot më poshtë janë më ndryshe se fotot familjare, kryeministri kanadez shfaqet duke shkëmbyer puthje pasnionante me gruan e tij Sophie ./Arbresh.info

Shikoni galerinë më poshtë:

1498076037-screen-shot-2017-06-21-at-41600-pm 1498076338-screen-shot-2017-06-21-at-42106-pm ap_13041501218 ap_161996555826 ap_776679110601 ap_804834870343 ap_955059301674 gallery-1498072241-rtr306kt-75 gettyimages-493400538 gettyimages-493732346 gettyimages-493732376 gettyimages-584910750

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara