Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen këtë fundjavë

17:07 | 3 Qershor 2023

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre ditën e nesërme.

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Shpërndaje në rrjete sociale