Kjo ruse zhvishet për ‘Playboy’, fundshpina e saj do t’ju ‘çmend’ (FOTO 18+)

10:22 | 13 Prill 2017

Kjo vajzë ka disa talente.

Bëhet fjalë për bukuroshen ruse Valentina Kolesnikova, e cila është modele, prezentuese, sportiste e së fundmi edhe kangëtare e zhanrit pop-rock, shkruan arbresh.info

Ajo nuk e ka problem as të zhvishet, shfaqja e saj nudo në ‘Playboy Italia’ ka lënë të gjithë pa fjalë!

Në këto foto ajo shfaq ‘asetet’ e saj të bujshme, dhe fizikun e saj perfekt i cili do t’ju fasionoj./Arbresh.info

92a3e478050794886a18ffa6a31791d4 1000full-valentina-kolesnikova 1118full-valentina-kolesnikova 1118full-valentina-kolesnikova-3 c_2_fotogallery_3009359_0_image img-thing motto-net-ua-48267 tumblr_oe4dvch7vh1uot5keo6_1280 valentina-kolesnikova-hi-picture-200220

 

Shpërndaje në rrjete sociale