Kjo është vila e Edona Llalloshit

21:32 | 1 Maj 2018

Sot u festua 1 Maji, dita e punës, e të gjithë e festuan në mënyra të ndryshme.

Këngëtarja, Edona Llaloshi për dallim nga shumë figura të tjera publike që 1 Majin e festuan jashtë Kosovës, Edona kishte vendosur që këtë ditë të kaloj në villen e saj në Bërnicë, shkruan arbresh.info.

Edona nuk ishte e vetme, ajo ishte e shoqëruar nga bashkëshorti, dhe dy fëmijët e saj. E se sa mirë kanë kaluar ata së bashku si familje e tregojnë më së miri imazhet dhe videot e publikuar në Instagram nga vetë ajo.

“A ka më mirë se në shpi”, ka shkruar Edona mbi imazhin.

Llalloshi është nënë e dy fëmijëve një vajzë dhe një djalë, ajo është shumë aktive në skenën muzikore përmes koncerteve dhe dasmave të ndryshme./Arbresh.info

A ka ma mirë se n’shpi? #Bernicë

A post shared by Edona Llalloshi (@edonallalloshi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara