Kjo bionde seksi po trondit rrjetet sociale (FOTO)

09:25 | 31 Gusht 2017

Zhveshjet e këngëtareve janë në modë këto kohë, aq sa lajm përbën nëse ato dalin të veshura në skenë. Këtij trendi i është bashkuare dhe Laci Kay Somers.

Ajo është cilësuar si vokalistja amerikane më seksi e të gjitha kohërave. Laci ka linja perfekte të trupit, të cilat nuk heziton t`i shfaqë në publik.

Profili i saj në Instagram është e mbushur me foto provokuese, ku nuk kanë munguar edhe fotot nudo.
laci_1504162532-602769

laci2_1504162538-2883774

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara