Kiara dhe Luizi shfaqen më të lumtur se kurrë pran njëri-tjetrit

19:37 | 28 Maj 2023

Çifti më i përfolur për momentin, Luizi dhe Kiara po vazhdojnë të e shijojnë martesën e tyre pas daljes nga Big Brother Vip Albania.

Dyshja kanë fituar simpatinë e publikut dhe çdo postim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje të madhe.

Edhe pse shumë shpesh përflitet nëpër mediat rozë për nja ndarje të mundshme, ata janë gjithmonë nën shoqërimin e njëri-tjetrit edhe pse shumë rrallë publikojnë fotografi në rrjetet sociale, shkruan Arbresh.info

Sot, moderatorja ka publikuar një fotografi me Luizin në Instagram ku të menjëhershme kanë qenë reagimet dhe komentet pozitive të publikut.

“U ndam prap”, ka shkruar Kiara.

Kujtojmë se çifti Luiz dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre në finalen e BBVA më 6 maj./Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)