Kështu u duk Nora Istrefi në festën e ditëlindjes së saj të 36-të

09:42 | 26 Mars 2022

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 36-të.

Ajo ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj ku ka ftuar shoqërinë e saj.

Këngëtarja ka pranuar dhurata nga shoqëria dhe vajza e saj, Renne.

Në këtë organizim, Nora ka marrë vëmendjen me fustanin e saj transparent, ndërsa vërehet që këngëtarja nuk ka veshur fare riçipeta.

Kaq joshëse e kemi parë shumë rrallë Norën./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale