Kejvina Kthella shkëlqen në të kuqe, duket kaq bukur

11:36 | 25 Dhjetor 2020

Kejvina Kthella, ish-velina e njohur ka postuar sot foto tepër sensuale të saj në Instagram që ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavoline dhe e veshur me të brendshme.

Në foton e postuar në Instagram ka komentuar këngëtarja Ronela Hajati e cila nuk e ka përmbajtur dot veten dhe i ka kërkuar ish-velinës që t’i jap trupin me qira për një javë.

“Ma jep këtë trupin nja një javë me qera, sa të mbyll ca halle”– komentoi Ronela Hajati.

Lajmet më të lexuara