Kejvina Kthella me poza provokative nga Dubai

16:53 | 20 Janar 2021

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthalla, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke sjellë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Në një të fundit, bukuroshja bionde ka zgjedhur të mahnit 700 mijë ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Kejvina së fundi mori vëmendje me gjoksin të cilin e ka ekspozuar dhe këmbët joshëse.

Me veshjen që ka zgjedhur bukuroshja ka vendosur edhe maskën kundër Covid-19 të përshtatur me fustanin.

Dukjen e kombinoi me një palë çizme ngjyrë të gjelbër të mbyllur.

Ndryshe, sipas postimeve modelja në rrjete sociale ka treguar se është në Arabinë Saudite. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara