Katie Price “çmend” Miamin, pozon topless

16:40 | 6 Maj 2017

Ajo mori emrin si një modele magjepsëse mori gjatë viteve 90-të, transmeton arbresh.info.

Dhe Katie Price dëshmoi se ende ka atë emër teksa pozoi topless për kalendarin e saj për vitin 2018 nè Majami të enjten.
38 vjeçarja shfaqi linjat e saj të tonifkiuara ndërsa mbulonte me dorë asetet e saj të famshme./Arbresh.info

3ff6882300000578-0-image-a-32_1493970696322 3ffce43d00000578-0-image-a-76_1494017969717 3ffce46500000578-4478604-image-m-80_1494018681046 3ffce48500000578-0-image-m-79_1494018552264

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara