Kate Moss po e shijon mbrëmjen me të dashurin

09:26 | 8 Nëntor 2018

Modelja e famshme, Kate Moss ka kaluar një mbrëmje të veçantë në krah të dashurin e saj Count Nikolai von Bismarck.

Çifti i famshëm, janë shfaqur së bashkë me një veshje elegante, në mbrëmjen e pritjes së ‘Princeshës Eugenie’, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info.

Dhe është për befasi të madhe Kate Moss dhe i dashuri i saj Count Nikolai von Bismarck kaluan një natë të paharruar në Londër të mërkurën mbrëma.

Kate dhe Nikolai dukeshin të pandashëm dhe tejet të lumtur në këtë event madhështor, dalja e tyre në publik së bashku po reflekton vetëm pozitivitet./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara