Ja çka mund të ndiqni në edicionin e radhës të n’ZOOM (VIDEO)

19:40 | 10 Maj 2017

Të premten në emisionin n’ZOOM mund të ndiqni shumë befasi.

Mysafirë janë: BimBimma i cili do tregoj disa të pathëna më parë për jetën private, shkruan arbresh.info.

Korab Jetishi nga Gjakova sjell rrëfimin e tij mbi këngën e fundit baladën ‘Malli’ dhe disa detaje për këndimin live.

Për më shumë shikoni promon e emisionit të pestë./Arbresh.info