‘Hazall’ lidhet me këtë aktor të njohur turk

20:58 | 15 Mars 2019

Alina Boz është një ndër aktoret më të njohura turke.

Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Në publikun shqiptar ajo po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me rolin e saj të “Hazallit” te “Fate të kryqëzuara” dhe ‘Azrës’ në serialin, ‘Mos ma lësho dorën’

E jashtë nga seriali mediat turke flasin për një lidhje të mundshme të saj me aktorin e njohur, Mithat Can Ozer.

Shpërndaje në rrjete sociale