Gruaja e Ronaldos ekspozon të pasmet e saj gjigante

17:40 | 20 Gusht 2019

Modelja 25 vjeçare spanjolle e cila i ka rrëmbyer zemrën futbollistit Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez ndiqet nga miliona fansa në llogarinë e saj në Instagram, dhe ajo nuk ka nguruar që së fundmi të publikoj një foto mjaft provokuese.

Tanimë çifti i famshëm duken mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit dhe familjes që kanë krijuar dhe të dy punojnë fort në profesionet e tyre dhe jo vetëm.

Së fundi bukuroshja është shfaqur tejet seksi teksa ka pozuar duke ushtruar.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale