Gati për martesë, Armina zgjedh unazën e ëndrrave

18:07 | 13 Nëntor 2017

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzeni kanë festuar vetëm pak ditë më parë 3-vjetorin e lidhjes së tyre.
Ndonëse Armina është shprehur në intervista të ndryshme se ata do të hidhnin së shpejti hapa në marrëdhënien e tyre, duket se ajo gjatë ditës së sotme ka dhënë dhe sinjalet e para.

Bukuroshja ka publikuar foto dhe video duke zgjedhur unazën e saj të ëndrrave. Mesa duket Armina po ja bën edhe më të lehtë partnerin e saj zgjedhjen e kësaj unaze në përshtatje me shijet e saj.

a2_1510590697-8368996 a1_1510590697-7383530

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara