Ganja: ‘Mirupafshim’ është pasaportë për karrierën time (VIDEO)

18:57 | 9 Maj 2017

Këngëtarja Ganimete Abazi – Ganja ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ganja foli për këngën e fundit ‘Yll Fare’ dhe për realizimin e saj, shkruan arbresh.info.

Por, në pyetjen se cilën nga projektet e saj Ganja e veçon ajo u përgjigj mjaft interesant.

Për më shumë shikoni intervistën e saj dhe të Pro Band./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara