Fustani i ngushtë ia vë në pah gjoksin bombastik Oriola Marashit

10:48 | 16 Janar 2021

Padyshim që Oriola Marashi është ndër modelet më të njohura në fushën e modelingut në trojet shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë video dhe imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, modelja ndau disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit, teksa u shfaq seksi me një fustan elegant.


Fustani i zi në pjesën e sipërme me gurë vezullues, po dekolteja e vogël ia zbuloi pothuajse komplet gjoksin bombastik.

Po ashtu, Marashi një periudhë të mirë dashurie po kalon edhe me të dashurin e saj, njëherësh futbollistin, Eros Grezda./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara