Fustani i ngushtë i thekson format trupore Oriola Marashit

16:06 | 22 Nëntor 2020

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar, shkruan lajmi.net.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.

Oriola është aktive në rrjete sociale, veçanërisht në Instagram, edhe me foton me sytjena të kuqe ajo bëri që të shkruhet e komentohet shumë për të.

Jeta private e Oriolës po ashtu është në interes të publikut. Ajo po e vazhdon lidhjen e dashurisë me Eros Grezdën edhe pse si duket nuk preferon të flas lidhur me jetën private dhe e ruan me shumë xhelozi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara