Fotoja që u fshi nga talibanët, ishte e Beatrix Ramosaj

12:22 | 20 Gusht 2021

Në rrjete sociale po qarkullonte një video ku shihej një person duke lyer muret ku dukeshin vajzat me bojë të bardhë.

Një prej vajzave të stampuar në mure ishte edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila kishte realizuar një set fotografish për një markë turke dhe fotoja e saj ndodhej në një prej salloneve të bukurisë në kryeqytetin e Afganistanit.

Lajmin e ka bërë të ditur edhe vet këngëtarja në faqen e saj në Instagram përmes një instastory. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara