Foto nga arkiva/ koha kur Klepto dhe Faton Shoshi ishin futbollist të klubit 2 Korriku

09:10 | 21 Prill 2020

Jo të gjithë dinë për të kaluarën e tyre si futbollist.

Faqja zyrtare e ‘TBA’ në Instagram, ka ndarë një imazh që nuk e kemi parë deri më sot nga Klepto apo ish-menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi, shkruan lajmi.net.

Në foton e publikuar shohim se dy nga emrat shumë të përfolur sot në shoubiz, Shoshi dhe Klepto dikur ishin shokë të një skuadre.

Kush do mendonte se fëmijët në foto dekada më vonë do bëhen emra të njohur për industrinë e muzikës?

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara