Fifi lanson këngën e re “Ninullë dashurie”

17:00 | 25 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Ninullë dashurie” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Imagine Films, shkruan portali arbresh.info

Për melodinë e këngës janë kujdesur Fifi dhe Fatjon Miftari e kënga me tu publikuar ka filluar të pëlqehet.

Ndryshe, Fifi është ndër këngëtaret që pëlqehet në masë të madhe për interpretimet e projekteve të saj. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara